Egy korszak most lezárult, véli a volt elnök, Nagyrécse polgármestere.
A településvezető bejelentette, hogy az időközi választáson ismét indulni kíván a polgármesteri tisztségért.
Nyílt üzenetben reagált a lemondását követelő képviselő-testületnek a polgármester.
A polgármester úgy látja, hogy az önkormányzati működésben egyre gyakoribbak a politikai természetű konfliktusok, amelyek akadályozhatják a települések mindennapi működését és fejlődését.
A képviselők szerint bűn, hogy a polgármester nyíltan vállalta és vállalja, hogy a Fidesszel szimpatizál.
Új elnöke van a környező kistelepüléseket tömörítő szervezetnek.