Kanizsa - 2021. május 04., Kedd
#Cinema Nagykanizsa #moziműsor #premier #kedvezményes helyár #ingyenes vetítés

Csütörtökön nyit a kanizsai mozi

Csütörtökön nyit a kanizsai mozi

(Fotó: facebook.com/cinemanagykanizsa)

A beoltottak száma múlt pénteken elérte a 4 milliót, ezért másnap új szabályok léptek életbe: a kijárási tilalom kezdete éjfélre módosult, a boltok és a vendéglátóhelyek pedig este 11 óráig lehetnek nyitva.

A védettségi igazolvánnyal rendelkezők számára megnyíltak a vendéglátóhelyek belső terei, a szállodák, a szabadidős létesítmények, az állatkertek, múzeumok, mozik, színházak, edzőtermek és sportesemények - ezeket a helyeket rokon kíséretében kiskorúak is látogathatják.

A Cinema Nagykanizsa május 6-án „tér vissza”

1 új premierrel, 2 ingyenesen megtekinthető filmmel, további 2 film esetében pedig kedvezményes helyárral várják a látogatókat.

A kínálatban minden korosztály megtalálja a számára szórakozást nyújtó filmet. Az első hét műsorán szerepel a Kutyák és Macskák 3: A mancs parancs!, a Trollok a világ körül, a Teljesen idegenek, a Ha Isten úgy akarja, a Boszorkányok és a Greenland: Az utolsó menedék című mozi.

202105031943_mozi_csp.jpg (1440×1080)(Fotó: facebook.com/cseresnyes.peter)

Cseresnyés Péter közösségi oldalán számolt be arról, hogy a napokban egyeztetett Maresch Dániellel, a kanizsai mozi vezetőjével. A térség országgyűlési képviselője arra buzdít mindenkit, aki teheti, látogasson el a Cinema Nagykanizsába, a térség egyetlen premier mozijába! 

 

Még érdekes lehet ...


2023. szeptember 26., Kedd

Varga Judit érkezik Nagykanizsára

A volt igazságügyi miniszter a NagyON Kanizsa Egyesület vendége lesz.


2023. szeptember 24., Vasárnap

Autómentes nap Kanizsán

Megmozgatták a gyerekeket és városi kerékpártúrát is tartottak.


2023. szeptember 22., Péntek

Épül a járda a bajcsai városrészben

Bajcsára is jutott az 588 milliós kormányzati támogatásból.


2023. szeptember 21., Csütörtök

Épül a vízelvezető rendszer a Garay utcai garázsok mögött

Régi problémát orvosolnak a szakemberek.


2023. szeptember 20., Szerda

72 milliót költöttek el a semmire

Pontosan tetten érhető, miként folyik el a pénz a Nagykanizsai Városfejlesztő Kft.-nél - jelentette ki Radics Bálint, a Fidesz önkormányzati képviselője, aki az önkormányzati cég közfeladatot ellátó tevékenységét vette górcső alá.


2023. szeptember 18., Hétfő

Bővül a parkolóhelyek száma a keleti városrészben

Emellett három új járdakapcsolatot is kialakítanak a nemrég megépült sportcsarnok irányába, hogy minden oldalról jól megközelíthető legyen a Kanizsa Aréna.


Óvodai rekonstrukciók

Két intézményben is elkezdődnek a felújítási munkák.


2023. szeptember 15., Péntek

Kisfakoson is kezdődhet az aszfaltozás

A munkaterületet hamarosan átadják a kivitelezőnek és várhatóan az ősz folyamán el is készül a beruházás.


A biztonságosabb közlekedést szolgálja majd az új gyalogátkelőhely

A Petőfi utcai beruházás a Kormánytól kapott 588 millió forintos fejlesztési forrásból valósul meg.


2023. szeptember 14., Csütörtök

Ettél dödöllét?!

Tíz csapat vett részt a 17. Kanizsai Bor- és Dödölle Fesztiválon, mutatjuk a főzőverseny eredményét.


2023. szeptember 13., Szerda

Átadták a munkaterületet, épülhet a játszótér

A Kanizsa Aréna melletti zöldterületen alakítják ki az új játszóteret.


A Polgár Judit-módszer alapján tanulnak sakkozni a nagykanizsai óvodások

A komplex képességfejlesztés elengedhetetlen a 21. században.


2023. szeptember 12., Kedd

Megépül a vízelvezető rendszer

Csapadékvíz elvezető rendszer kiépítése kezdődik hamarosan a miklósfai városrészben.


Aszfaltra telepedett a gaz Nagykanizsán

Senkit sem zavar az elhanyagolt belváros képe?!

+