Dr. Kövér László, az Országgyűlés elnöke Forrás: MTI
Május 22-én, csütörtökön 17 órakor országjáró fórumot tartanak a Medgyaszay Házban (Nagykanizsa, Sugár út 5.), melynek kiemelt vendége Dr. Kövér László, az Országgyűlés elnöke lesz.
Az eseményt a FIDESZ szervezi, és arra minden érdeklődőt tisztelettel várnak.
Dr. Kövér László a magyar közélet egyik legismertebb és leghosszabb ideje szolgáló politikusa. A Fidesz egyik alapító tagjaként több évtizede vesz részt a nemzeti politikai közélet alakításában. 2010 óta tölti be az Országgyűlés elnöki tisztségét, hazánk egyik legmagasabb közjogi méltósága.
Jogász végzettségű politikusként már számos területen vállalt vezető szerepet. Parlamenti munkája mellett rendszeresen részt vesz a polgári értékeket képviselő közéleti fórumokon, országjáró rendezvényeken is.
A nagykanizsai fórum lehetőséget teremt arra, hogy a választópolgárok első kézből halljanak tájékoztatást az Országgyűlés működéséről, az aktuális politikai és gazdasági kihívásokról, valamint az ország előtt álló legfontosabb célkitűzésekről.
A szervezők célja, hogy erősítsék a választók és a döntéshozók közötti párbeszédet, és közösen gondolkodjanak az ország jövőjét érintő kérdésekről – helyi és országos szinten egyaránt.
A nemzetközi tartalékos járőrversenyen részt vett Rétvári Róbert, a Zala Vármegyei Közgyűlés alelnöke is.
A publicista szerint az új médiavilág, a közösségi platformok és az internetes propaganda olyan hatással volt a fiatal generációkra, amelyet a Fidesz alábecsült.
Károkról nem érkezett bejelentés, de sokan érzékelték.
Csütörtökön késő délután a Demokrata főszerkesztője lesz Cseresnyés Péter vendége.
Új kórházlelkész szolgál a Nagykanizsai Kanizsai Dorottya Kórházban.
A Hónap fotója kezdeményezés célja nemcsak az, hogy elismerje a legjobb felvételeket, hanem az is, hogy közelebb hozza a lakossághoz a tűzoltók munkáját és bemutassa a katasztrófavédelem mindennapjait.
A politikus szerint a politikai közösség megtartása, az értékek továbbadása és a gazdasági eredmények megőrzése lesz a következő időszak legfontosabb feladata.
Visszalépett a tranzakciótól a vevő.
A nagykanizsai fotós közösség meghatározó alakjától búcsúzunk.
Bár a kétkezi munka becsülete mára megkopott, ez a nap mindig arra emlékeztet: az országépítés nem lehetséges csak íróasztal mögül.
Egész napos programkavalkád a Csónakázó-tónál.
Fokozott zajra és katonai jelenlétre kell számítani.