Sport - 2020. augusztus 10., Hétfő
#XCO #hegyikerékpár #Cseresnyés Péter #Csónakázó-tó #verseny

Két keréken - terepen

A hazai hegyikerékpározás legjobbjai álltak rajthoz (Fotó: Cseresnyés Péter sajtófotó)

Tegnap ismét benépesült a nagykanizsai XCO hegyikerékpáros versenypálya, számolt be közösségi oldalán Cseresnyés Péter államtitkár, országgyűlési képviselő.

A bejegyzésből kiderül, hogy a Csónakázó-tó mellett Kanizsa Kupa XCO magyar kupafutamot rendeztek, amelyen a sportág elitje is képviseltette magát. A sportolók és a nézők részéről is nagy izgalom előzte meg a versenyt, a csodálatos környezetben, az olimpiai-krossz szakág nemzetközi elvárásai szerint épült pálya ugyanis komoly erőpróba elé állítja a versenyzőket.

A programra Cseresnyés Péter is ellátogatott. Az országgyűlési képviselő közösségi oldalán azt írta: „nagy öröm számomra, hogy a nagykanizsai verseny az idény egyik legjobban várt eseményévé fejlődött az évek alatt”.

Még érdekes lehet ...

2021. október 16., Szombat

Elítélték a felelőtlen szurkolót

Tömegbalesetet okozott a Tour de France-on.

2021. október 13., Szerda

Rossi szerint bizonyított a magyar válogatott

Rossi megjegyezte, az albánok elleni vereséget követően sokan idiótának gondolták, most pedig hősök lettek.

2021. október 10., Vasárnap

Marco Rossi: Nagyon nehéz most pontokra gondolni Anglia ellen

Az Albánia ellen elveszített vb-selejtező után a szövetségi kapitány, Marco Rossi értékelt.

2021. október 09., Szombat

2021. szeptember 12., Vasárnap

Két góllal tért vissza a Manchester Unitedbe Ronaldo

Az ötszörös aranylabdás portugál támadó 2009-ben hagyta el a Manchester United csapatát, majd az idei nyári átigazolási szezon egyik szenzációjaként bejelentették, hogy 12 év után ismét az angol rekordbajnok játékosa lesz.

2021. szeptember 06., Hétfő

Történelmi pofon

A magyar labdarúgó-válogatott kikapott Albániában.

2021. szeptember 03., Péntek

Kiss Péter Pál: Nem szerettem volna egy banánhéjon elcsúszni

A kajakozó aranyérmet nyert K1 200 méteren a tokiói paralimpián.

2021. szeptember 02., Csütörtök

Arany-érem-eső!

Konkoly Zsófia és Pap Bianka paralimpiai bajnok!

2021. szeptember 01., Szerda

Konkoly Zsófia ismét remekelt

Pap Bianka után Konkoly Zsófia is ezüstérmet szerzett a tokiói paralimpia szerdai versenynapján, Konkoly 200 vegyesen állhat dobogóra.

Pap Bianka ezüstérmes 400 gyorson a paralimpián

Az úszó a magyar küldöttség tizedik érmét – harmadik ezüstjét – szerezte Tokióban.