Sport - 2022. május 14., Szombat
#Hosszú Katinka #Szabó Szebasztián #Athén

Hosszú Katinka és Szabó Szebasztián is a dobogó tetején Athénban

(Fotó: Facebook/Magyar Úszó Szövetség)

A teljes medálkollekció összejött, azaz arany-, ezüst- és bronzérmet is szereztek úszóink az athéni nemzetközi úszóviadal első napján - számolt be közösségi oldalán az eredményről a Magyar Úszó Szövetség. A bejegyzésben azt írják: Hosszú Katinka 400 vegyesen aratott fölényes győzelmet (4:41.81), míg Szabó Szebasztián 50 pillangón volt a leggyorsabb sprinter, így 23.43-as idővel magabiztosan nyerte a döntőt, azt követően, hogy nem sokkal előtte 100 gyorson ezüstérmet szerzett (49.55). A magyar bronzérmet ezúttal Varga Dominika szállította, akinek 50 pillangón sikerült felérni a dobogó harmadik fokára (27.13).

Még érdekes lehet ...

2022. május 12., Csütörtök

Giro: Valter segítsége is kellett Démare győzelméhez az 5. szakaszon

Magyarul köszönte meg Valter Attilának a segítséget a szakaszgyőztes.

2022. május 10., Kedd

Bemutatták a Hosszú Katinkáról szóló életrajzi dokumentumfilmet

Hétfőn a sajtó képviselői előtt bemutatták a Hosszú Katinka háromszoros olimpiai bajnok úszóról szóló életrajzi dokumentumfilmet.

2022. május 09., Hétfő

Legalább negyedmillióan szurkoltak a Giro d’Italia első három napján

Az olasz szervezők szerint minden idők egyik legjobb Nagy Rajtját rendezte meg Magyarország.

2022. május 08., Vasárnap

Valter Attila: egészen lenyűgöző volt a közönség

A 23 éves versenyző pedig széles vigyorral az arcán köszönte meg a biztatást.

2022. május 07., Szombat

Giro: Lovas huszárok vágtattak a bringások mellett

Különleges kíséretet kaptak a versenyzők a Giro első napján.

2022. május 05., Csütörtök

Giro: 104, 118, 124

Három a magyar igazság, avagy ezeket a rajtszámokat keressük a Giro d'Italia mezőnyében.

Giro: A zsúfolásig telt Hősök terén köszöntötték a csapatokat

Révész Máriusz szerint a világ egyik legnagyobb sporteseménye kezdődik meg a pénteken Budapestről rajtoló Giro d'Italia országúti kerékpáros körverseny szerdai csapatbemutatójával.

2022. április 30., Szombat

7. lett Lubics Szilvia az NN Ultrabalatonon!

24 óra 11 perc alatt teljesítette a 210 km-es távot a kanizsai ultramaratonista.

2022. április 26., Kedd

Kerékpáros legenda is tekert a kanizsai Giro-várón

Stephen Roche 1987-ben mindhárom kerékpáros nagyverseny győzelmét magáénak tudhatta.

2022. április 05., Kedd

Videón az új miami F1-es pálya

Keddtől csütörtökig a teherautókat és buszokat kiemelten ellenőrzi a közlekedési hatóság a magyar utakon. A biztonsági övek használatát is fokozottan ellenőrzik a héten, de nem csak itthon, hanem egész Európában.

2022. április 01., Péntek

Női szakosztályt indít az FC Nagykanizsa

A női labadrúgó szakosztályon belül U-14-es és U-16-os utánpótlás csapat, felnőtt csapat és felnőtt futsal csapat kap helyet.