Sport - 2023. március 23., Csütörtök
#Kéktúra #applikáció #kihívás #milliós nyeremény

77 nap mozgás, millió lépés és milliós nyeremény

77 nap mozgás, millió lépés és milliós nyeremény

A kihívás alatt a versenyzők virtuálisan bejárhatják a három legendás Kéktúra útvonalát, megismerve a legszebb hazai látnivalókat (A kép forrása: Pixabay)

A kihívás alatt a versenyzők virtuálisan bejárhatják a teljes magyar Kéktúra útvonalát. Az applikáció mindennap hasznos, érdekes üzeneteket oszt meg a résztvevőkkel a Kékkör látványosságairól, a mozgásról és az egészség megőrzéséről. Mindenki, aki szívesen segítene egy iskolát, töltse le a MillióLépés applikációt, hogy csatlakozzon a kiválasztott iskolához és osztályhoz.

A Magyar Szervátültetettek Szövetsége szeretné mozgásra ösztönözni az általános és középiskolás tanulókat, a szülőket, a rokonokat és a tanárokat. A Millió lépés az iskoládért játék 2023. március 27. – június 11. között 77 napon keresztül próbál több tízezer embert megmozgatni. A résztvevőknek csupán a MillióLépés applikációt kell letölteniük, amellyel több, mint 60-féle mozgásformát lehet rögzíteni, majd lépésekké alakítani.

A kihívás alatt a versenyzők virtuálisan bejárhatják a három legendás Kéktúra útvonalát, megismerve a legszebb hazai látnivalókat. Az applikáció mindennap hasznos, érdekes üzeneteket oszt meg a résztvevőkkel az Országos Kékkör látványosságairól, a mozgásról és az egészség megőrzéséről.

202303231441_hiking-shoe-g6a3fa3f6d_1920.jpg (1500×1000)További információ a Millió lépés az iskoládért programról: www.milliolepes.hu (A kép forrása: Pixabay)

A játék során a résztvevők „lépéseket” gyűjtenek a kiválasztott iskola számára. Az iskolákhoz regisztrált játékosok lépéseit összeadják, és megjelenítik az Országos Kékkör útvonalán. Minden megtett Országos Kékkör (2583 km) után egy „sorsjegy” jár. 100 iskola ugyanis 1-1 millió forintot nyerhet sporteszközök vásárlására az Aktív Magyarország Program felajánlásaként. Minél többször körbeér egy iskola a verseny végéig, annál nagyobb eséllyel indul a sorsoláson.

(Forrás: Turista magazin)

Még érdekes lehet ...


2026. február 11., Szerda

Futva fedezték fel Zala vármegyét az ultrafutó közösség tagjai

Az idén már tizennegyedszer szervezte meg az ultrafutótábort Zalában dr. Lubics Szilvia ultrafutó.


2026. február 02., Hétfő

Területi bajnokságon bizonyítottak a birkózók

A verseny tapasztalatai és az elért helyezések további lendületet adhatnak a fiatal sportolóknak a következő megmérettetések előtt.


2026. január 28., Szerda

Remekeltek a piarista grundbirkózók Pécsen

A grundbirkózás nem csupán testi erőnlétet, hanem fegyelmet és stratégiai gondolkodást is igényel.


2026. január 26., Hétfő

Sikerrel zárult a XII. Jótékonysági Kupa +Képgaléria

650 ezer forinttal segítették a nagykanizsai tűzoltókat


2026. január 24., Szombat

Az utolsó balatoni szupermaratonjára készül a nagykanizsai ultrafutó?

Lubics Szilvia ultrafutó legutóbbi Facebook posztjában arra biztatta követőit, hogy fussanak együtt vele.


2026. január 20., Kedd

Homokból a hóba – Lubics Szilvia hazatért!

Lubics Szilvia és férje, Lubics György a Facebookon számoltak be arról, miként sikerült visszazökkenni a zalai hétköznapokba. 


2026. január 18., Vasárnap

Repülős legendát ünnepeltek

Pilótaként és sportemberként is elismerték: életműdíjat és év sportolója címet kapott Ferinc Vince.


2026. január 15., Csütörtök

Átvette az extrém maratonért járó díját dr. Lubics Szilvia

Az MDS Ultra homokmaratonon szerzett ezüstérmet.


2026. január 13., Kedd

Kurucz Levente a legjobb sportolók között

Az egyéni sportágak csapatai kategóriában a legjobb háromban szerepelt a K-2 500 méteren világbajnoki címet ünneplő Kurucz Levente, Nádas Bence alkotta páros.


2026. január 12., Hétfő

Amíg mi megfagytunk, Lubicsék megsültek

Extrém maratont teljesített a nagykanizsai házaspár.

+