Több ezer futó vágott neki a hétvégén a több mint 200 kilométeres távnak, és már vannak, akik célba is értek. Sőt, van, aki itt nem áll meg, hanem kétszer futja körbe a Balatont.
A fiatal kanizsai játékos a 71. percben lépett pályára és nem vallott szégyent, sőt: harciasságát, illetve a pályán való remek látását is bizonyította.
A nagykanizsai futballközösség számára különösen fontos, hogy ikonikus alakjuk mielőbb visszatérhessen közéjük.
A fiatal játékos és társai a program végén egy felkészülési mérkőzésen mérik össze erejüket Montenegróval, április 22-én 16 órától a telki edzőközpontban.