(A kép forrása: hirado.hu)
Közleményt adott ki a Megafilm, amely azt írja, hogy a 2021-es év a Megafilm életében – a pandémia ellenére – nagyon mozgalmas és termékeny időszak volt.
A közleményben az áll, hogy a Helmeczy Dorottya-Kálomista Gábor producerek által készített film,
az Elk*rtuk több mint 130 ezer nézővel az év legnézettebb magyar filmje lett,
Az óriási siker abból is látszik, hogy a politikai krimi médiamegjelenéseinek száma közel 5 ezer, ebbe beletartoznak a filmről szóló cikkek, tudósítások, reakciók az online és az offline média területén.
A közlemény kitér arra is, hogy pro- és kontra a legtöbb indulatot, véleményt kiváltó film volt, amiről még azoknak is van markáns véleményük, akik nem látták.
Ahogy portálunk is beszámolt róla, a Google szerint a film kategóriában a magyarok az Elk*rtuk kifejezést gyakran keresték, a keresések között a második helyen végzett a Venom 2 után.
(Forrás: hirado.hu)
Még nem közölték, hogy mikor lőhetik ki az asztronautákat a következő alkalommal.
A Zala vármegyei Nemesbükön 14,6 Celsius-fokot mértek, míg a Csongrád-Csanád vármegyei Kübekházán 34,5 fokot.
A hosszú hétvégén is számos program gondoskodik a kikapcsolódásról.
Piskor Fanni szőlész-borász szerint mindez hozzájárulhat ahhoz is, hogy nagyobb figyelem irányuljon a Badacsonyi borvidékre.
Színes, tartalmas a hétvége rendezvénykínálata. Ahogy mondani szokták: tessék választani!
Ételkóstoló is lesz a rendezvényen.
Te tudod, honnét indult a kezdeményezés?
Mutatjuk a részleteket.
Második helyen végzett a magyar versenyző a nemzetközi zágrábi pincérversenyen.
Megújulás és fejlesztések kísérik a különleges tárlatot.
Május 29-én Kapu Tibor személyében újabb magyar űrhajós indul a világűrbe.