(A kép forrása: police.hu)
A nagykanizsai rendőrök eltűnés miatt keresik a 17 éves Bende Olivért. A kamaszfiú egy hete, 2021. augusztus 24-én egy nagyrécsei gyermekotthonból ismeretlen helyre távozott, azóta életjelet nem adott magáról. Olivér 170 centiméter magas, szőke hajú, barna szemű fiú, aki az eltűnésekor világos farmert és kék pólót viselt. A Nagykanizsai Rendőrkapitányság kéri, hogy aki a képen látható Bende Olivért felismeri, és tartózkodási helyével kapcsolatban információval rendelkezik, hívja a 06-93-321-190-es telefonszámot, illetve névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést a nap 24 órájában ingyenesen hívható 06-80-555-111 Telefontanú zöldszámán, valamint a 107 vagy 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.
(Forrás: police.hu)
Beck Roland mindössze 0,6 másodperccel csúszott le a dobogóról.
Január 15-én 0 órától január 20-án 24 óráig Zala vármegye teljes közigazgatási területén számíthatunk fokozott rendőri jelenlétre.
Autótűz tragédiával a nagykanizsai Tesco parkolóban
Ha már megtörtént a baj, tűzoltással csak akkor próbálkozzunk, ha azzal a testi épségünket nem veszélyeztetjük.
Az egyenruhások a vármegye útjain alkoholszondás ellenőrzést is végeztek, amely során tíz esetben mutatott pozitív eredményt a műszer.
Zalában már több mint 80 helyszínre riasztották idén a tűzoltókat a „csendes gyilkos” felbukkanása miatt
A zalai rendőrök keresik a 16 éves nagykanizsai fiút.
A rendőrségi akció 2025. január 2-án 24 óráig tart.
Egy veszekedés után törte be ököllel a mozgásban lévő személygépkocsi szélvédőjét a 34 esztendős férfi.
A 77 éves férfi negyven köbméternyi hulladékot halmozott fel egy ingatlanon.
A sofőr adatai hátra hagyása nélkül a helyszínről elhajtott.
Rutsch Tamás törzsőrmester többszöri rúgással törte be a lángokban álló lakás ajtaját.
A tűzzel érintett otthonban egy idős ember tartózkodott, a mentők füstmérgezés miatt kórházba szállították.