Illusztráció (A kép forrása: Pixabay)
A Zalakarosi Rendőrőrs munkatársai Galambok külterületén 2022. január 6-án 2 óra 10 perc körül igazoltatni akartak egy személygépkocsival közlekedő férfit, aki a rendőröket észlelve megállt, majd a vezetői ülésből kiugrott és beült a hátsó ülésre. Ezt követően a 21 éves nemesdédi férfi, aki elsődlegesen azt mondta az egyenruhásoknak, hogy a gépjárművet nem is ő vezette, végül bevallotta, hogy mégis ő volt, csak nincs vezetői engedélye, és ezért ült be a hátsó ülésre. Az egyenruhások megállapították, hogy a sofőr valóban nem rendelkezik vezetői engedéllyel, valamint alkoholtesztert is alkalmaztak vele szemben, ami pozitív értékeket jelzett, ezért további mintavétel céljából előállították, majd járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt kihallgatták, és engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése miatt pedig őrizetbe vették.
(Forrás: police.hu)
Az áruk kereskedelmi forgalomba kerülése esetén több mint 68 millió forint vagyoni hátrány érte volna a jogtulajdonosokat.
Országszerte 268 oktatási intézményben voltak ma bombariadók.
Beck Roland mindössze 0,6 másodperccel csúszott le a dobogóról.
Január 15-én 0 órától január 20-án 24 óráig Zala vármegye teljes közigazgatási területén számíthatunk fokozott rendőri jelenlétre.
Autótűz tragédiával a nagykanizsai Tesco parkolóban
Ha már megtörtént a baj, tűzoltással csak akkor próbálkozzunk, ha azzal a testi épségünket nem veszélyeztetjük.
Az egyenruhások a vármegye útjain alkoholszondás ellenőrzést is végeztek, amely során tíz esetben mutatott pozitív eredményt a műszer.
Zalában már több mint 80 helyszínre riasztották idén a tűzoltókat a „csendes gyilkos” felbukkanása miatt
A zalai rendőrök keresik a 16 éves nagykanizsai fiút.
A rendőrségi akció 2025. január 2-án 24 óráig tart.
Egy veszekedés után törte be ököllel a mozgásban lévő személygépkocsi szélvédőjét a 34 esztendős férfi.
A 77 éves férfi negyven köbméternyi hulladékot halmozott fel egy ingatlanon.
A sofőr adatai hátra hagyása nélkül a helyszínről elhajtott.