# Eb

2022. január 17.

Győzelem az utolsó pillanatban

A második félidőre feljavultak Gulyás István fiai, a véghajrá pedig igazán drámaira sikerült.

2021. július 08.

Angol–olasz döntő lesz az Eb-n

Az angol válogatott lesz az olasz csapat ellenfele a labdarúgó Európa-bajnokság fináléjában, miután a szerdai elődöntőben hosszabbítás után 2–1-re legyőzte a dán együttest a londoni Wembley Stadionban.

2021. július 11.

Rendesen meglendítette a söreladást a foci-Eb

Tíz százalék feletti növekedést tapasztalt több üzletlánc is az Európa-bajnokság alatt a sörök, üdítők és rágcsálnivalók eladásában – derült ki a VG körképéből.

2021. június 28.

Mit esznek a focisták az Eb-n?

Tőkehal, sportital és laktózmentes fogások - mutatjuk a játékosok menüjét.

2021. június 15.

Adj hozzá pár dekát!

Új netes kihívást indított a NAV. Hajrá, magyarok!

2021. június 13.

Jobban van a pályán újraélesztett dán játékos

Eriksen állapota stabil, és már kommunikációra képes.

2021. június 11.

Góléhes ragadozókkal néznek szembe a magyarok

Pénteken kezdetét veszi a 16. labdarúgó-Európa-bajnokság, melyre a szokásos négy év helyett ezúttal – a koronavírus-járvány miatt – ötöt kellett várni.

2021. május 23.

Az egyéni számokban két-két magyar is döntőbe jutott a vasárnapi előfutamokban

Férfi 400 méter vegyesen Verrasztó Dávid az első-, Bernek Péter pedig a második helyen jutott az esti fináléba, míg női 400 méter gyorson Kapás Boglárka a második, Késely Ajna a negyedik idővel finalista.

2021. március 09.

Joachim Löw az Eb után távozik a német válogatottól

A tavalyról idén nyárra halasztott labdarúgó Európa-bajnokság után nem folytatja munkáját a német válogatottnál Joachim Löw szövetségi kapitány.

2020. december 07.

Magabiztos győzelemmel javított az Eb-n a női kézilabda-válogatott

A magyar női kézilabda-válogatott 38-26-ra legyőzte Szerbia csapatát a dániai Európa-bajnokság csoportkörének második fordulójában.

2020. október 17.

Super Racing Festival – magyar siker a Hungaroringen

Kiss Norbert nyerte a kamion Eb magyarországi állomásának második futamát.

2020. október 09.

Kalmár pontrúgásai továbbjutást értek a szófiai pótselejtezőn

A magyar válogatott 3-1-re nyert Bulgária vendégeként az Európa-bajnoki pótselejtezőn, így novemberben hazai pályán küzdhet meg Izlanddal a kijutásért.