Sport - 2023. május 03., Szerda
#Nagykanizsa #Nagykanizsai Futsal Club #emlékezés #gyertyagyújtás

Nyugodj békében, Ricsi!

Nyugodj békében, Ricsi!

(A kép forrása: Facebook/Nagykanizsai Futsal Club)

A Nagykanizsai Futsal Club játékosa volt a halálos áldozata a hétfői, hahóti motorosbalesetnek. A ZTE FC saját nevelésű játékosa Fujsz Richárd, aki a kék-fehérek NB II-es csapatában is szerepelt, majd a PMFC-ben folytatta, később pedig a Nagykanizsai FC NB II-es futsal együttesében játszott. A tragikus baleset miatt elmaradt a Nagykanizsai FC hétfőre kiírt bajnoki mérkőzése is. A klub kedden este közös gyertyagyújtást tartott a Kanizsa Arénánál Ricsi emlékére.

Még érdekes lehet ...


2025. december 05., Péntek

Nagy csata a vármegyei döntőn

A nagykanizsai Piarista-iskola adott otthont a Zala vármegyei asztalitenisz diákolimpia döntőjének.


2025. november 28., Péntek

Nagykanizsai és környékbeli asztaliteniszezők találkoztak

A Piarista-iskola adott otthont nemrégiben az asztalitenisz diákolimpia városi és városkörnyék döntőjének.


2025. november 25., Kedd

Pedagógus, szülő és diák együtt küzdöttek a futóversenyen

A Budapesti Sportiroda (BSI) Fonyódon rendezte meg a "Balaton Minimaratonon" versenyt, melyen a Nagykanizsa palini városrész Inkey-iskolája 5 fős mini csapattal indult.


2025. november 24., Hétfő

Ezüstérem a nagykanizsai kick-light versenyzőnek

Kismárton Kevin felnőtt férfi, „K1 light” 81 kg-ban állhatott a dobogó második fokára a Zalaegerszegen megrendezett versenyen.


Téli bajnok a Nagykanizsa – győzelem Siófokon, magabiztosan várhatják a tavaszt

A találkozón a piros-kékek végig fölényben futballoztak, és a hajrában szerzett góllal megérdemelten hozták el a három pontot.


2025. november 12., Szerda

2025. november 10., Hétfő

Birkózó bronzérem: Pfeifer Vilmos dobogón

Közel 200 sportoló részvételével rendezték meg Püspökladányban az év utolsó diákolimpia döntőjét.


2025. november 03., Hétfő

Győzelem és összefogás a pályán – jótékonysági céllal játszott az FC Nagykanizsa

Különleges hangulatú rangadót rendeztek az Olajbányász Stadionban, ahol az FC Nagykanizsa nemcsak a bajnoki pontokért, hanem egy nemes ügyért is pályára lépett.


2025. november 02., Vasárnap

Nemes ügy mellé áll az FC Nagykanizsa

Az Olajbányász-pályán november 2-án (vasárnap) 13 órakor kezdődő, Iváncsa elleni mérkőzés teljes jegybevételét Dósa Zsolt gyógyulásáért ajánlják fel. 


2025. október 26., Vasárnap

Ötödik lett a Tuxera Aquaprofit Nagykanizsai Sakk Klub a klubcsapatok Európa-kupáján

A magyar bajnok öt siker és egy döntetlen után csúszott vissza az ötödik pozícióba.


2025. október 24., Péntek

A nagykanizsai sakktörténelem egyik legnagyobb sikere az európai klubcsapat-bajnokságon!

A világ legerősebb és legnagyobb presztízsű sakk klubcsapat-bajnokságán a legmagasabban rangsorolt csapat ellen elképesztő küzdelemben sikerült hihetetlen döntetlent elérnie a Tuxera Aquaprofit Nagykanizsai Sakk Klubnak.

+