Sport - 2023. október 11., Szerda
#Nagykanizsa #crossfit #rendőr #bajnok

Crossfit-bajnok kanizsai rendőrök

Crossfit-bajnok kanizsai rendőrök

Virovecz Lilla rendőr hadnagy a dobogó felső fokán (A kép forrása: police.hu)

A Nagykanizsai Rendőrkapitányság három munkatársa, Tóth Viktória rendőr hadnagy, Virovecz Lilla rendőr hadnagy és Schiefer Tibor rendőr százados is részt vett a Budapesten megrendezett IFBB Fitness Challenge és Be Strong Police Fitness Challenge Magyar Bajnokságon - tájékoztatott a Zala Vármegyei Rendőr-főkapitányság hivatalos oldalán.

A versenyzőknek hat, egyenként kettő perces állomáson kellett maximális ismétlésszámmal végrehajtaniuk a saját súlyos, funkcionális és súlyzós elemekből álló gyakorlatokat. A megmérettetésen felnőtt női nyílt silver kategóriában Virovecz Lilla egyéni első, férfiak között pedig Schiefer Tibor szintén első helyen végzett. Mindketten BM kategóriában is a dobogó tetejére állhattak, emellett eredményükkel a nemzetközi Fitness Challenge versenyekre is sikeresen kvalifikálták magukat.

(Forrás: police.hu)

Képgaléria


Még érdekes lehet ...


2023. november 20., Hétfő

Kitűnően szerepeltek a kanizsaiak a karateversenyen

A kanizsai csapat 7 arany-, 7 ezüst- és 10 bronzéremmel az induló klubok között összesítésben az első helyet szerezte meg.


2023. november 17., Péntek

Kijutott az Eb-re a magyar válogatott!

A magyar válogatott Bulgária vendégeként 2-2-es döntetlent játszott csütörtökön a zárt kapus szófiai selejtezőmérkőzésen.


2023. november 14., Kedd

Karate az Arénában

A sportolók két versenyszámban feszülnek egymásnak.


2023. november 08., Szerda

Jobb eredmény reméltek a kanizsai asztaliteniszezők

A mérleg: egy győztes és egy vesztes rangadó.


2023. november 07., Kedd

A kanizsaiak célja a tizenhatodik bajnoki cím megszerzése

Megkezdődött a sakk csapatbajnokság.


Nagyszerű idénykezdés az Extraligában!

A kanizsai asztaliteniszezők egységesebbek, mint valaha.


2023. október 31., Kedd

Nívós mezőnyben bizonyítottak a magyarok

A kanizsai Feszt Norbert a magyar csapat vezetőjeként és a Magyar IKU Karate Szövetség elnökeként vett részt az International Karate Union Európa-bajnokságán. 


2023. október 17., Kedd

Háromból három győzelem

A Kanizsa Vízilabda SE gyermek, ifjúsági és serdülő korosztályú csapatai legutóbb Százhalombattán szálltak medencébe.


2023. október 14., Szombat

Országos sportalapítványt hozott létre egy kanizsai fiatal

A szervezet hátrányos helyzetű gyerekek sport általi integrációját, oktatási intézmények segítését, ösztöndíj programok megvalósítását és sportnapok szervezését szeretné biztosítani.


2023. október 10., Kedd

Kanizsai szőnyegen küzdöttek

A Fűr-testvérek két korcsoportból aranyérmeket nyertek, oda kell figyelni rájuk.


2023. szeptember 27., Szerda

Osztrák viadalon álltak szőnyegre a kanizsai birkózók

Összesítésben az ötödik helyen végeztek.

+