Arany-érem-eső!

Konkoly Zsófia és Pap Bianka paralimpiai bajnok!

2021. szeptember 01.

Konkoly Zsófia ismét remekelt

Pap Bianka után Konkoly Zsófia is ezüstérmet szerzett a tokiói paralimpia szerdai versenynapján, Konkoly 200 vegyesen állhat dobogóra.

2021. augusztus 29.

Pálos Péter aranyérmes a paralimpián

Ausztrál ellenfele kétszer is vezetett, de a döntő szettben egyértelműen jobb volt a magyar versenyző.

2021. augusztus 26.

Veres Amarilla paralimpiai bajnok!

Veres Amarilla paralimpiai bajnok lett a kerekesszékes vívók párbajtőrversenyében csütörtökön, Tokióban.

Konkoly Zsófia: Az álmok valóra válnak

A 19 éves Konkoly Zsófia a magyar paralimpiai küldöttség első érmét nyerte Tokióban.

2021. augusztus 09.

Magyarország Tokió szívében búcsúzik az olimpiától

Magyarország Tokiói Nagykövetsége a Magyar Olimpiai Bizottsággal közösen mond köszönetet az olimpia megszervezéséért Tokiónak és egész Japánnak.

2021. augusztus 08.

Elképesztő játékkal bornzérmes a magyar vízilabda-válogatott!

Märcz Tamás együttese Spanyolország legyőzésével a magyar küldöttség huszadik érmét szerezte meg az ötkaríkás játékokon.

2021. augusztus 06.

Kovács Sarolta olimpiai bronzérmes női öttusában

A másik magyar induló, Gulyás Michelle – akinek szintén volt esélye kiemelkedő eredmény elérésére – a gyengén sikerült lovaglás után a 12. helyen végzett.

2021. augusztus 04.

Olimpiai ezüstérmes lett Lőrincz Viktor

Lőrincz Viktor elvesztette a kötöttfogású birkózók 87 kilogrammos súlycsoportjának szerdai döntőjét a tokiói olimpián, így bátyja, Tamás keddi aranyérme után ő ezüstöt nyert.

2021. augusztus 03.

Éremeső a keddi versenynapon

Három számban, hét magyar versenyző négy érmet szerzett az olimpia kajak-kenu versenyeinek kedd hajnali döntőiben, de vitorlázásban is a dobogón végeztünk.

2021. július 30.

„Ennyi volt az én időm, ennyi volt az úszásom”

Cseh László pályafutásának utolsó 200 métere.

2021. július 28.

Milák Kristóf rekordot úszva lett olimpiai bajnok!

Megvan Magyarország harmadik érmese a tokiói olimpián, Milák Kristóf olimpiai bajnok.

Bronz-érem-eső

A férfi magyar kardcsapat és Tóth Krisztián cselgáncsozó is a dobogó harmadik fokára léphetett.

2021. július 26.

Hajrá, magyarok!

Magyaroknak szurkol a világ legforgalmasabb kereszteződése Tokióban.

2021. július 25.

Siklósi Gergely ezüstérmes a párbajtőr döntőben

A pályafutása első olimpiáján szereplő Siklósi Gergely ezüstérmet szerzett a férfi párbajtőrözők vasárnapi egyéni versenyében a tokiói ötkarikás játékokon.

2021. július 24.

Szilágyi Áron zsinórban harmadszor olimpiai bajnok

A kétszeres címvédő Szilágyi Áron bejutott a legjobb négy közé a férfi kardozók szombati egyéni versenyében a tokiói olimpián.